Volné pracovní pozice

Roboti MCS plus

Hledáme vhodné kandidáty na tyto pozice:

Prodejce výpočetní techniky

Co vás čeká, co budete dělat:

  • obsluhovat zákazníky, kteří potřebují zakoupit HW i SW sortiment včetně spotřebního materiálu
  • denně komunikovat s kolegy a vzájemně si pomáhat, aby zákazník odcházel spokojený
  • pečovat o prodejnu a vystavené zboží
  • zpracovávat cenové nabídky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • dokončené SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
  • dobré prezentační, komunikační a vyjednávací dovednosti – chuť komunikovat s klienty, ochotu jim poradit
  • uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel...)
  • týmového ducha, proaktivní přístup
  • příjemné vystupování

Výhodou bude, pokud budete

  • mít praxi v oboru
  • vlastnit řidičský průkaz sk. B
  • mluvit anglicky či německy

Co vám můžeme nabídnout

  • vše co budete ke své práci potřebovat, vás naučíme
  • přátelský kolektiv, kterého se nebudete bát na cokoli zeptat
  • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • platové ohodnocení dle pracovního výkonu a plnění cílů
  • získávání odborných zkušeností, možnost osobního růstu, školení
  • široký program zaměstnaneckých benefitů ( stravenky,telefon,nápoje,cafeterie...)
  • slevy na IT produkty

V případě zájmu volejte nebo zasílejte životopisy :

Roman Pokorný - jednatel

Tel: 519 412 146 nebo 736 611 935

Mail: roman.pokorny@mcsplus.cz

Potřebujete pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se nás. Rádi Vám pomůžeme.

Evropské fondy