Pokladny

Roboti MCS plus

Poslanecká sněmovna schválila 3. a 4. vlnu EET

V pátek 13.9.2019 poslanecká sněmovna schválila novela zákona o EET upravující náběh 3. a 4. fáze. Novelu čeká pouze poslední legislativní krok, kterým je podpis prezidenta, kde se neočekávají jakékoli průtahy.
Podnikatelé, kteří spadají do 3. a 4. fáze, začnou evidovat společně v jedné vlně, která bude spuštěna šest měsíců po platnosti zákona (vydání ve sbírce zákonů). S ohledem na dosavadní zkušenosti se zbývajícími fázemi legislativního procesu lze očekávat, že k náběhu chybějících oborů podnikání dojde 1. května, případně 1. dubna 2020.
nabídky BEZ MĚSÍČNÍHO PAUŠÁLU:

EET pro kadeřnictví a holičství
Je běžné, že v jednom kadeřnictví je více kadeřnic (a kadeřníků) se samostatným IČ. Kdyby si každý musel kupovat svou vlastní pokladnu, byly by náklady vysoké. Lepším řešením je zvolit pokladnu, která umí evidovat více tržeb na jednom zařízení. Nejlepší pro vás bude jedna z dvou variant.

 

EET pro řemeslníky
Nejvhodnější pro řemeslníky je pokladní zařízení, které bude malé, snadno přenosné, připojí se kdekoliv (přímo ze zařízení k internetu) a přímo vytiskne účtenku. Nejlepším řešením je Conto mobile. Toto zařízení je skvělé pro své nízké pořizovací náklady, svou kompaktnost a tím, že je vše v jednom (pokladna, tiskárna).

 

EET pro prodejce zmrzliny, párků v rohlíku, atd.
První důležitá otázka je, zda se s vaším stánkem pohybujete (například festivaly, poutě, atd.). Anebo jestli máte trvalou provozovnu. Pokud máte trvalou provozovnu, doporučujeme vám jednu z dvou variant rychlých a stabilních pokladen.
    Pokladní systém Quorion: je vhodný pro ty, kteří chtějí na pokladně zkrátka jednoduše „markovat“ a nic víc. Od německého výrobce Quorion máme v nabídce dotykové i tlačítkové pokladny.
    Pokladní systém Lynx Conto: funguje na bázi Windows, v těchto pokladnách je kromě markování možné i přímo vést sklad apod. Tento systém je navržen pro malé obchody, kiosky a stánky.

Protože počítáme s tím, že na stánku se často mění zaměstnanci (brigádníci, sezónní prodeje atd.). Je velkým přínosem obou systémů jednoduchá, intuitivní a rychlá obsluha.

MARKEETA:

nabídka včetně ROČNÍHO PAUŠÁLU v ceně:

LYNX MINI:

Specifikace EET pokladny LYNX                                      cena: 5990,- včetně DPH (4950,- bez DPH)
    integrovaná tiskárna na účtenky 57 mm
    podpora připojení k internetu přes Wi-Fi
    USB rozhraní pro snadné propojení s PC
    možnost připojení pokladních periferií
    pokladna vydrží na jedno nabití v provozu celý den
    součástí je možnost rozšíření o sledování skladu
    individuální přihlášení až pro 16 pokladních
    možnost správy přes webové rozhraní
    jednoduché nastavení slev, přehledů a uzávěrek
    dobře čitelný zákaznický i pokladní displej
    klávesnice pro snadné ovládání
    on-line podpora

Potřebujete pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se nás. Rádi Vám pomůžeme.

Evropské fondy