Prodej spotřebního materiálu

Jsme specialisté a nebojíme se Vám poradit.

Roboti MCS plus

vše pro Vaši kancelář: 
tonery, inkousty, pásky, folie, papíry, kabely, čisticí prostředky

Společnost MCS plus, s. r. o. Hustopeče již 22 let aktivně a spolehlivě spoluvytváří technické vybavení kancelářských prostor malých i velkých firem, domácností, ale i prostředí škol a vzdělávacích zařízení. Důraz klademe na etické a seriózní jednání, flexibilitu, dodavatelskou spolehlivost a spokojenost s kvalitou a cenou nabízeného zboží.

MCS plus zabezpečuje komplexní dodávku spotřebního materiálu:

  • kancelářských a školních potřeb,
  • originálních a kompatibilních tiskových náplní,
  • papírů a papírového sortimentu,
  • kancelářské techniky a prezentačních systémů,
  • obalových materiálů,
  • hygieny a drogerie,
  • kancelářského nábytku a doplňků.

Tiskněte s rozumem a kvalitně

Originální tiskové kazety : Doporučujeme svým zákazníkům nakupovat originální spotřební materiál. Kvalita různých neoficiálních náplní často není zaručená. Při tisku s inkoustovými a tonerovými kazetami výrobců originálních náplní nedochází k plýtvání, či zasychání inkoustu. S „originály“ svému zařízení také můžete prodloužit životnost.

ABEL - kvalitní a levná alternativa : Posledních 8 let aktivně spolupracujeme s českým výrobcem kvalitních alternativních tiskových kazet ABEL-Computer. Ten si svoje prvenství na trhu „kompatibilů“ dlouhoročně udržuje kvalitou a pravidelným rozšiřováním sortimentu. Tyto náplně a tonery jsou vyrobené z komponent nejlepších výrobců v souladu s certifikátem kvality.  

Více informací o domácím i kancelářském tisku a nákupech spotřebního materiálu, Vám na naší prodejně rád poskytne odborně školený personál MCS plus.


eshop spotřebního materiálu

Potřebujete pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se nás. Rádi Vám pomůžeme.

Evropské fondy