Aktuality

Roboti MCS plus

Kamerové systémy Kamerové systémy

Nabízíme dodávku a instalaci kamerových systémů

MICROSOFT: Základní srovnání Microsoft/Google Workspace , spolupráce odkudkoli, ... MICROSOFT: Základní srovnání Microsoft/Google Workspace , spolupráce odkudkoli, ...

Spolupráce odkudkoli (z domova, z práce, ze zahraničí...) MS Teams na půl roku zdarma

Antivir ESET, bezpečná ochrana všech Vašich zařízení včetně mobilů Antivir ESET, bezpečná ochrana všech Vašich zařízení včetně mobilů

ESET NOD32 Antivirus je založený na časem ověřené technologii, která eliminuje všechny druhy internetových hrozeb. Součástí řešení je kontrola s podporou cloudu pro rychlejší skenování a vyšší úroveň ochrany.

Acer vrací peníze a další akce Aceru Acer vrací peníze a další akce Aceru

V Aceru svým produktům věří, a proto nabízí zákazníkům s IČO na celý profesionální sortiment slib spolehlivosti Acer Reliability Promise.
Pokud se zařízení porouchá v prvním roce užívání, zadarmo jej ACER opraví a zákazníkovi vrátí 100 % pořizovací ceny zařízení.

NEZAPOMEŇTE SE IHNED PO KOUPI ZAREGISTROVAT!!!

3 roky záruky na tiskárny EPSON 3 roky záruky na tiskárny EPSON

EPSON WORKFORCE PRO Vám ušetří až 50% nákladů na stránku. Spotřeba až o 80% nižší než běžné tiskárny. Navíc po zaregistrování získáte 3 ROKY ZÁRUKU!!!

U ECOTANK SYSTÉMŮ získáte neuveřitelně nízké náklady 0,04 na čb. str. a fotka 10x15 vás bude stát pod 1,- Kč!!!

Kalkulátor úspor tiskových nákladů Kalkulátor úspor tiskových nákladů

ŘEKNĚTE SBOHEM INKOUSTOVÝM KAZETÁM

Tiskárny s inkoustovým tankovým systémem
s dostatkem inkoustu na 2 roky¹

MICROSOFT PRO ŠKOLY : Multilicence Select, OVS-ES, ZDARMA produkty...školení MICROSOFT PRO ŠKOLY : Multilicence Select, OVS-ES, ZDARMA produkty...školení

OVS ES – Prováděcí smlouva pro řešení ve vzdělávání (licencování na zaměstnance školy - licence pro všechny počítače/NB, studenty a učitele jsou ZDARMA)

Potřebujete pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se nás. Rádi Vám pomůžeme.

Evropské fondy