Aktuality

Roboti MCS plus

Antivir ESET, bezpečná ochrana všech Vašich zařízení včetně mobilů Antivir ESET, bezpečná ochrana všech Vašich zařízení včetně mobilů

ESET NOD32 Antivirus je založený na časem ověřené technologii, která eliminuje všechny druhy internetových hrozeb. Součástí řešení je kontrola s podporou cloudu pro rychlejší skenování a vyšší úroveň ochrany.

Acer vrací peníze Acer vrací peníze

V Aceru svým produktům věří, a proto nabízí zákazníkům s IČO na celý profesionální sortiment slib spolehlivosti Acer Reliability Promise.
Pokud se zařízení porouchá v prvním roce užívání, zadarmo jej ACER opraví a zákazníkovi vrátí 100 % pořizovací ceny zařízení.

NEZAPOMEŇTE SE IHNED PO KOUPI ZAREGISTROVAT!!!

3 roky záruky na tiskárny EPSON a Cashback vrácení peněz 3 roky záruky na tiskárny EPSON a Cashback vrácení peněz

EPSON WORKFORCE PRO Vám ušetří až 50% nákladů na stránku. Spotřeba až o 80% nižší než běžné tiskárny. Navíc po zaregistrování získáte 3 ROKY ZÁRUKU!!!

U ECOTANK SYSTÉMŮ získáte neuveřitelně nízké náklady 0,04 na čb. str. a fotka 10x15 vás bude stát pod 1,- Kč!!!

Kalkulátor úspor tiskových nákladů Kalkulátor úspor tiskových nákladů

ŘEKNĚTE SBOHEM INKOUSTOVÝM KAZETÁM

Tiskárny s inkoustovým tankovým systémem
s dostatkem inkoustu na 2 roky¹

Konec WINDOWS 7 Konec WINDOWS 7

OS WIN XP skončil a WIN 7 také. Naše doporučení je zařízení s tímto systémem nahradit, nebo pokud to hardware umožňuje, přeinstalovat na novější operační systém Win 10.
Naše nabídka legálního přechodu na nový OS: Náklady na 1 PC (NTB)

Multilicence Select pro školy: Microsoft Office, WIN, WIN SER, CAL... OVS-ES Multilicence Select pro školy: Microsoft Office, WIN, WIN SER, CAL... OVS-ES

OfficeStd 2019 - 60 EUR / licenci bez DPH. Professional Plus 2019 - 77 EUR / licenci bez DPH (licence budou prodány v Kč dle aktuálního kurzu). Nebo je možné platit roční nájem OfficeProPlus School - 29 EUR/lic (výhoda - možnost používat jakou-koliv verzi Office) a OS Win10Pro - 63 EUR/lic (zde je nutné použít podkladovou licenci jedná se o upgrade)

OVS ES – Prováděcí smlouva pro řešení ve vzdělávání (licencování na zaměstnance školy - licence pro všechny studenty jsou ZDARMA)

Potřebujete pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se nás. Rádi Vám pomůžeme.

Evropské fondy